Marcin Kozioł - koncert wielkanocny

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kwietniowy koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pod batutą Anny Duczmal-Mróz. Tuż przed świętami wielkanocnymi będziecie Państwo mogli zobaczyć i usłyszeć znakomitego gitarzystę, laureata wielu nagród muzycznych – Marcina Kozioła. Solista ten występował już z Orkiestrą w 2018, pod batutą Agnieszki Duczmal. Tym razem usłyszycie Państwo gitarzystę w utworze napisanym specjalnie na tą okazję przez wybitnego kompozytora – Piotra Mossa.
W programie dodatkowo znalazły się utwory: Claude Debussy – Preludium 8 „Dziewczyna o włosach jak len” w aranżacji Jerzego Maksymiuka oraz Arnold Schönberg - Verklärte Nacht Op.4
O programie koncertu opowie znany dziennikarz muzyczny, autor wielu tekstów publicystycznych Marcin Majchrowski.

 

Data: 2 kwietnia 2023 r., Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

W programie:

  • Claude Debussy – Preludium 8 „Dziewczyna o włosach jak len” (ar. Jerzy Maksymiuk)
  • Piotr Moss – Suite concertante na gitarę i orkiestrę smyczkową - prawykonanie
  • Arnold Schönberg - Verklärte Nacht Op.4

 

Wykonawcy:

Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Marcin Kozioł - gitara

Marcin Majchrowski - słowne prowadzenie koncertu
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Bilety w cenie: 60zł, 50zł, 40zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 50 zł, 40 zł, 30 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 27 marca. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

Bilety dostępne:

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 30-31 marca od 16:00 do 19:00 oraz w dniu koncertu (tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

Utwór Piotra Mossa dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

  

 

Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: