Marcin Wyrostek - koncert świąteczny

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na grudniowy koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus. W okresie przedświątecznym będziecie Państwo mogli usłyszeć i zobaczyć wyjątkowego, znakomitego artystę, który po raz pierwszy wystąpi z Orkiestrą Amadeus. Będzie nim akordeonista, laureat wielu prestiżowych nagród muzycznych – Marcin Wyrostek.
W programie koncertu znalazły się utwory, które idealnie współgrają z tym instrumentem czyli dzieła Astora Piazzolli i samego Marcina Wyrostka. Tego wydarzenia nie można przegapić!
Orkiestrę poprowadzi Anna Duczmal-Mróz.

 

Data: 4 grudnia 2022, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

W programie:

  • Utwory Astora Piazzolli i Marcina Wyrostka

 

Wykonawcy:

Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Marcin Wyrostek - akordeon
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Bilety w cenie: 100zł, 80zł, 60zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 90 zł, 70 zł, 50 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 25 listopada. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

Bilety dostępne:

 

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 01-02 grudnia od 16:00 do 19:00 oraz w dniu koncertu (tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: