Dzień Kobiet - koncert

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa w pierwszą niedzielę marca, poprzedzającą święto wszystkich Kobiet na niezwykłą muzyczną ucztę. Będziecie Państwo mogli usłyszeć i zobaczyć dwóch wybitnych solistów na jednej scenie. U boku Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus, prowadzonej przez Annę Duczmal-Mróz wystąpi znany i ceniony śpiewak operowy (bas-baryton), laureat wielu prestiżowych nagród na konkursach wokalnych – Jarosław Bręk z utworem Cztery sonety miłosne na baryton i orkiestrę Tadeusza Bairda.
W drugiej części koncertu wystąpi znakomity pianista, Laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – Paweł Wakarecy, który wykona I kwintet fortepianowy Grażyny Bacewicz.

 

Data: 5 marca 2023, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

W programie:

  • Ottorino Respighi – Dawne tańce i arie Suita Nr 3
  • Tadeusz Baird – Cztery sonety miłosne na baryton i orkiestrę
  • Grażyna Bacewicz – I Kwintet fortepianowy

 

Wykonawcy:

Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Jarosław Bręk – bas-baryton
Paweł Wakarecy - fortepian
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

Dorota Frąckowiak - Kapała - klawesyn

Donat Zamiara - kontrabas

 

Bilety w cenie: 60zł, 50zł, 40zł (w zależności od miejsca)

 

Informujemy, że kasa Auli UAM będzie wyjątkowo nieczynna. Prosimy o dokonywanie zakupu biletów przez portal bilety24.pl lub w Centrum Informacji Kulturalnej (CIK) na ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 50 zł, 40 zł, 30 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 28 lutego. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

Bilety dostępne:

 
CIK

Bilety24.pl

 

Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: